Sonic Captivate

Daha az gürültü ve daha az dikkatinizi dağıtacak seslerin olduğu hayatın tadını çıkarın.

Yaşamınızdaki hiçbir sesi kaçırmayın; Captivate ile tanışın hayatınızdaki unutulmaz anları en iyi şekilde duyun. Captivate 60, 80 ve 100 teknoloji seviyelerinde sunulmaktadır.

Captivate, gürültülü ortamlarda bile konuşmaları netleştirmek için Sonic SoundDNA teknoloji platformundaki en son yenilikleri kullanır.

Çevrimiçi olarak dünyaya, akıllı telefonunuza ve diğer kablosuz cihazlara 2.4GHz bluetooth teknolojisi ile kolayca bağlanabilirsiniz.

Doğal Ses

SmartCompress bulunduğunuz ortamı analiz eder ve doğal bir ses deneyimi için sesleri hızlı ve otomatik olarak ayarlar.

Net konuşma sesleri

Gürültüde Konuşma (SPiN) Yönetimi en çok yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz gürültülü ortamlarda sözcükleri duyma yeteneğinizi geliştirir.

Daha az dikkat dağıtıcı sesler

YENİ! Adaptif Feedback İptal Edici Pro feedback problemini hızlı bir şekilde kaldırır ve kulak kanalınızın açık kalmasına yardımcı olur, böylece kendi sesinizin sesini önceki teknolojimize kıyasla daha doğal bir şekilde duyabilirsiniz.

İlham verici deneyimler

Genişletilmiş Dinamik Alan, sadece Captivate100 modelinde mevcuttur, daha etkileyici bir eğlence deneyimi için sinema salonları ve oditoryumlar gibi yerlerde ki yüksek ve dramatik sesleri bozulma olmadan net bir şekilde korur.

Gün boyu dayanan güç

Lithium-ion şarj edilebilir bataryaya sahip cihazlar veri akışıyla bile tam gün kesintisiz güç sağlar.

İşitme cihazlarınızla konforu yakalayın.

Captivate’in Adaptasyon Yönetimi ihtiyacınız olan ses ve netlikte rahat olana kadar ayarlarınızı belirli bir süre boyunca otomatik olarak ayarlar.

Çınlamanın verdiği rahatsızlığı azaltır

Dahili Tinnitus SoundSupport tinnitus algısını azaltmak için tercihlerinize uygun rahatlama sesleri oluşturur.

Yüksek frekanslı işitme kayıplarına yardımcı olur

İleri derecede yüksek frekanslı işitme kaybınız varsa, kadınların ve çocukların sesleri gibi bazı yüksek tonlu seslerin duyulması daha zor olabilir. Frekans Transferi bu sesleri algılamanızın daha kolay olacağı bir aralığa kaydırır.

Kablosuz aksesuarlar ile yeni deneyimler kazanın…

SoundLink 2 akıllı telefon uygulamasıyla işitme cihazınızın programını değiştirin, ses seviyesini ayarlayın, tinnitus seslerini kontrol edin ve aksesuarlar arasında iPhone® veya Android TM akıllı telefonunuzdan kolayca geçiş yapın. SoundClip-A ile–Bluetooth uyumlu cihazlarla stereo ses keyfini çıkarın. Ayrıca, eller serbest aramalar için uzak mikrofon, uzaktan kumanda ve kablosuz kulaklıklar olarak da işlev görür. Telefon Adaptörü 2 ile kablolu telefonlarınızdan işitme cihazlarınıza direk ses aktarabilirsiniz. RC-A uzaktan kumanda ile ses ve programları bir tıklama ile ayarlayın. TV-A adaptör televizyondaki sesi Captivate işitme cihazlarınıza direk olarak aktarır. Bu adaptör çoğu televizyona kolayca bağlanır. If This Then That (IFTTT) ile işitme cihazlarınızı, ses ipuçlarını hayatınıza entegre edebilen web tabanlı bir hizmet olan IFTTT ile internete bağlayın. Örneğin, yeni bir e-posta aldığınızda sesli bir sinyal alabilirsiniz. Etrafınızdaki dünyadan daha fazla haberdar olun.

Paylaş :

Bilgi Talep Formu

Bu ürün ile ilgili bilgi al


Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim