Sonic Radiant

Sonic, “güçlü yeni Extend teknoloji platformu üzerine inşa edilmiş ilk işitme cihazı“ olan Radiant’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Radiant’ın “kullanıcıların duymak istediği sesleri bulmak, filtrelemek ve ince ayar yapmak için bir sonraki seviye teknoloji“ sunduğu söyleniyor. Yeni sıkıştırma ve gürültü yönetimi stratejileri, Radiant’ın şirketin “gürültülü ortamlarda bile kullanıcı deneyimini iyileştirmek için net, parlak ses“ olarak tanımladığı şeyi sağlamasına yardımcı oluyor. Radiant’ın üç performans seviyesi, lityum iyon şarj edilebilirliği, 2,4 GHz Bluetooth Düşük Enerji kablosuz özellikleri ve uzaktan bağlantı donanımları, işitme uzmanlarına “hafif-ileri derecede işitme kaybı olan hastalar için gerçekten kişiselleştirilmiş bir çözüm“ sunmaları için güç veriyor.

Yeni Çekirdek DSP

Radiant’ın temel dijital sinyal işlemesi (DSP), işitme kaybı olan dinleyiciler için ses kalitesini, dinleme konforunu ve konuşma anlaşılırlığını geliştirmek için yeni gürültü yönetimi ve sıkıştırma sistemlerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Sonic’e göre, yeni RADIAN teknolojileri, dinleme ortamında ortaya çıktıkları yerde ve zamanda konuşma ve gürültüye yanıt vererek hızlı bir performans sergiliyor. Radyan Gürültü Yönetimi ve Radyan Konuşma İşleme birlikte çalışarak “akıllı, entegre sistemler kullanarak bir dinleme ortamında optimum açıdan sesi bulun, filtreleyin ve ince ayar yapın”.

Hastalar ve Profesyoneller için Kullanıcı Dostu Özellikler

Radiant Made for iPhone ve “uyumlu Android cihazlardan doğrudan ses akışını destekleyen ilk Sonic cihazı“. SoundLink 2 Uygulaması, kullanıcıların Radiant işitme cihazlarını gizlice kontrol etmelerine yardımcı olarak pil şarjını izlemeyi, ses seviyesini ayarlamayı ve doğrudan Bluetooth özellikli cihazlardan akış yapmayı kolaylaştırır. Şirket, dahili lityum iyon pil teknolojisine sahip kablosuz Radiant miniRITE TR şarj edilebilir işitme çözümünün “akış etkinliği de dahil olmak üzere tam gün kullanım“ sağladığını söylüyor.

Sonic’in EXPRESS fit Pro’su ile işitme uzmanları “tercihleri belirleyebilir, cihazları Noahlink Wireless ile bağlayabilir ve en iyi uyum için hızlı bir şekilde yerleştirme akışını takip edebilir”. Radiant 24 uydurma bantları ise yeni Kişiselleştirme aracı, en başından itibaren hastanın ses tercihlerini optimize 100 daha hassas ince ayar ayarlamaları izin verir.

Paylaş :

Bilgi Talep Formu

Bu ürün ile ilgili bilgi al


Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim