Sonic Trek

İleri ve çok ileri işitme kayıplı kişiler özellikle kendilerini güvende hissedecekler. Sonic hastaların zorlayıcı ihtiyaçları için çok yönlü çözümler öneriyor. Daha fazla işitsel istekleri olan işitme cihazı kullanıcıları için, Trek çok daha hassas bir şekilde bariyerleri kaldırıp sesi ve netliği optimize ediyor. Böylece hastalar konuşmaların, bağlantıların ve hayatın daha fazla içinde hissediyorlar. Daha az duyulabilir feedback ile artırılmış güç hastaların daha önce duyamadıkları sesleri duymalarına yardımcı olur. Sonic SoundDNA platformunda yer alan Trek, doğal sesi verirken daha fazla konfor için çevresel gürültüleri de aynı zamanda kontrol eder. Gelişmiş bağlantı, güvenilirlik ve tarzıyla, Trek kullanıcılara günlük hayatın daha fazlasını yaşayabilmenin güvenini sunar.

Sonic’in en güçlü işitme cihazlarının içinde neler olduğunu görün.

Trek BTE Süper Power (SP) ve Ultra Power (UP), Sonic SoundDNA platformunda geliştirilen en güçlü işitme cihazlarıdır. İleri ve çok ileri işitme kaybı olan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Sonic Trek 80 | 40 performans seviyelerinde mevcuttur. Trek 2,4 GHz Bluetooth® özelliğine sahiptir. Düşük Enerji kablosuz teknoloji, telecoil, ses kontrolü için çift buton, ve program değişikliği için bir butona sahiptir. Trek IP68 derecesine sahiptir ve dampersiz boynuz kullanır.

Daha Fazlasını Yaşayın

İki stilde ve iki performans seviyesinde mevcut olan Trek, hayatın tüm maceralarına hazır. Gündelik Sesleri Daha İyi Hale Getirmek için bunlara benzer özellikler içerir.

Konuşma Değişkeni İşleme günlük durumları çok daha rahat işitilebilir hale getiriyor.

Gürültü Yönetiminde Konuşma, istenmeyen gürültüyü azaltır böylece zorlu durumlarda konuşmaları daha iyi anlayabilirsiniz

Adaptif Feedback İptal Edici Pro, feedback’i engeller ve dikkatinizi dağıtmayacak hale getirir

Tinnitus SoundSupport kişiselleştirilmiş sesler ile kulaklardaki çınlamayı geçici olarak rahatlatır

Frekans Transferi yüksek girişli konuşma ipuçlarını belli bir aralığa getirerek ünsüzleri daha iyi algılamanızı sağlar

Ses Seviyesi Kontrolündeki Adım Seviyesi, işitme cihazınızın ses seviyesinde daha ince ve hassas ayarlara imkan sağlar

SmartCompress değişen dinleme ortamlarında sesleri doğal tutar

Genişletilmiş Dinamik Aralık sinema salonları veya ibadet yerleri gibi alanlarda yüksek sesleri net tutar.

Binaural Gürültü Yönetimi daha dengeli bir ses için dış ortamda, toplantılarda veya otomobilde seyahat ederken düzensiz gürültüyü azaltır.

Paylaş :

Bilgi Talep Formu

Bu ürün ile ilgili bilgi al


Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim