Sonic Cheer

Sonic çoşkulu insanlarla dolu

Sonic ‘in kaliteli ve etkileyici ses özellikleriyle donatılmış Cheer’ı sunar. Yeni güçlü cihazlara ek olarak,Cheer üç teknoloji seviyesi sunuyor.Böylece tek bir cihazla neredeyse tüm işitme cihazları karşılanabilecek.Her gün daha iyi bir işitme.

“4S Temeli“ miz sayesinde yıllar boyu Sonic,gerçek bir hayran kitlesi oluşturdu.Ürünlerin çekirdeği olan dört değerimize sahip çıkıyoruz.Doğal ses, gürültüde konuşma anlaşılabilirliği, yaptığımız her şeyde sadelik ve göz alıcı stil.Sonic’in bu değerlerini her yönden Cheer’ ın nasıl örneklendirdiğini beraber görelim.

Kazanandıran bir performans

Doğal ses ,üstün kalite için tasarlanan dijital sinyal işlemcisiyle başlar;biz ona Konuşma değişkeni işleme platformu diyoruz.Bu endüstri harikası sistem benzersiz işitme deneyimi için sofistike özelliklerle donatılmıştır.

Konuşma Değişkeni İşleme

Fonem odak son derece hızlı bir WDRC sistemi, Fonem odaklı Konuşma değikeni işleme (SVP) , doğal ses ve konuşma netliği için kokleayı taklit eder. Fonem odak kullanarak, Cheer gelen sinyali doğru şekilde ölçer ve kişisel seslerin netliği için doğru zamanda doğru kazancı ekler. , Yeni zarf odağı yavaş bir WDRC sistemi, bu SVP değişkeni belirli kesimler için tasarlanmıştır, yaş, yüksek frekans eşikleri ve hava-kemik aralığı bilgisini göz önünde bulundurur. Zarf odağı ile, yüksek ve yumuşak fonemler arasındaki kontrast geleneksel SVP’den daha büyüktür ve daha dengeli bir davranış sergiler.

Adaptif Feedback İptali

Cheer’daki adaptif feedback İptal edici sistem daha hızlı çalışır feedback’e anında müdahale eder ve sonucunda ıslıksız, kolay dinleme sunar. Devamlı gelen sinyaldeki frekans içeriğini izler ve feedback’e benzer titreşimleri tarar. Feedback bulunduğunda, ters faz iptal edici hızlıca problemli bileşene ters sinyal uygular, böylece feedback daha duyulmadan ortadan kalkmış olur.

Yeni Fitting Mantığı:

Cheer ve diğer Sonic cihazlarını ayarlarken daha rahat edebilmeniz için Sonic’in özel Best Fit Fast fitting algoritması yeni güncellemeye sahip. Best Fit Fast SE (Konuşma Güçlendirme) konuşma algınalabilirliğini vurgular

Frekans Transferi

Konuşma Değişkeni İşleme ile bağlantılı olarak çalışan frekans transferi teknolojisi çok ileri yüksek frekans kayıplarına yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Frekans transferi, yüksek frekans girdilerini sıkıştırır ve daha iyi işitmeye sahip düşük frekanslara transfer eder Frekans transferi erişimi dolayısıyla konuşma nüanslarının duyulabilirliğini geliştirir. SVP platformu pürüzsüz ve eşsiz ses olan orjinal sinyalin bant genişliğini korur .

Gürültüde Konuşmayı Anlama

Sıra iyi duymaya geldiğinde, tüm sesler eşit olarak çıkmaz. Cheer konuşma gibi sesleri ayırt ederken birçok Sonic sistemi kullanır, bu arada istenmeyen ve rahatsız edici sesleri ortadan kaldırır.

Adaptif Yönlülük

Adaptif yönlülük dinamik, günlük ortamlarda hastaların ihtiyaç duyduğu bir sistemdir. Ofis, restaurant, veya tur grubundaki sesler gibi çeşitli kaynaklardan gelebilir.Adaptif Yönlülük dört frekans alanında en yüksek sesin yönünü tayin etmek için gelen sinyali hızlıca analiz eder. Yönü belirledikten sonra, her bir bölümde en iyi kutupsal tepki ayrı ayrı verilir ve sinyal gürültü oranı geliştirilir

Rüzgar Gürültü Baskılama

Rüzgar gürültü baskılama amfilike edilen sesleri korur ve dışarıda geçirilen zamanı daha eğlenceli yapar. Rüzgar bulunduğu zaman, rüzgar gürültü baskılama özelliği hızlıca en düşük frekansları makul yönlülük tepkisine ayarlar ve maksimum azaltma uygulayarak anlık rahatlamayı korur.

Yumuşak Gürültü Baskılama

Önemli konuşma sinyallerini amlifike etmek işitme cihazının temel özelliğiyken, istenmeyen ses ve gürültüleri amplifike etmemelidir. Bunlar özellikle düşük seviyeli gürültülerdir: fan uğultusu veya buzdolabının yumuşak bir şekilde gürüldemesi. Yumuşak gürültü baskılama bu alçak fakat rahatsız edici gürültüleri azaltır, bunu yaparken de konuşmayla ilgili önemli sinyallerin amlifikasyonunu değiştirmez.

Konuşma Öncelikli Gürültü Baskılama

Bir işitme cihazının asıl amacı konuşma anlaşılabilirliğini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu, konuşma gürültüyle karıştığı zaman zor olabilir. Konuşmayı ve gürültüyü düzgünce ayırt etmek çok zor olabilir, ve genellikle gürültü baskılama sistemleri konuşma anlaşılabilirliği için konfordan ödün veriyorlar. Cheer’daki sofistike konuşma öncelikli gürültü baskılama sistemi bu şekilde değildir. Konuşma öncelikli gürültü baskılama etraftaki gürültüden ayrı çalışır ve konuşmaları rahat ve net hale getirir. Sistem sürekli girdiyi kontrol eder ve sinyalin “parmakizi“nin modülasyonunu yapar. Yüksek oranda modifiye edilen sesler genellikle konuşmadır ve korunmalıdır; sesler modülasyon karakteristikleri

göstermeyen sesler genellikle gürültüdür ve baskılanmalıdır. Gürültüyü ayrıca ele alıp ve konuşma sinyaline dokunmadan bırakarak, konuşma öncelikli gürültü baskılama konfor verir ve öncelikli konuşma sinyallerini korur.

Genel Ortam

Tüm Cheer cihazları genel ortamda eller-serbest avantajı sunuyor. Bu efsane Sonic dinleme programı ses seviyesi, konuşmanın varlığı, frekans içeriği, ve harmonikler gibi özel karakteristikler için sürekli olarak dinleme ortamını izler. Bu farklı ses özelliklerini analiz ederek, sistem hangi özellikler kombinasyonunu ve amplifikasyonunu faydalı görürse otomatik olarak onu uygular. .

Veri Öğrenme

Basit ve zekice konuşun. Cheer 60’daki veri öğrenme hastanın yaptığı ses değişikliklerini cihazın ses kontrolünü kullanarak yapar, SoundGate, veya bir Uzaktan Kumanda cihazı. Zamanla ses değişikliklerini izleyerek, bu özellik amplifikasyon ayarlarıyla kullanıcı tercihlerini eşleştirip yavaşça kullanıcı tercihlerine adapte ediyor

Binaural Koordinasyon

Binaural koordinasyon ile, Cheer sol ve sağ cihazlar arasında olanları kablosuz olarak aktarabiliyor. Kullanıcının her bir cihazı ayrı ayrı ayarlamasına gerek kalmadan, binaural koordinasyon her iki cihazın da birlikte eşsiz bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Ses ve Program Değişiklikleri

Bir cihaz üstünde ses seviyesine veya dinleme programına yapılan değişiklikler “Binaural olarak“ diğerine senkronize edilir. İstenilen değişiklik her iki cihazda da aynı anda gerçekleşir.

Telefonsuz Kulak Kontrolü

Bir kulak Otomatik Telefon programına geçerse, Cheer diğer cihazı telefonsuz kulak gibi algılar ve kazancı azaltır veya bu taraftaki girdiyi sessize alabilir. Bu da sesler tarafından oluşturulan etraftaki dikkat dağıtıcıları azaltır ve telefondan gelen algılamayı artırır.

Bağlantı için Cheer

Kablosuz bağlantının rahatlığını yaşayın.

SoundGate 3

SoundGate 3 cihazı Cheer ve neredeyse Bluetooth özellikli tüm harici ses cihazları arasında kablosuz bağlantı sağlar.

SoundGate Mik

Zorlu ortamlarda zahmetsiz işitme SoundGate Mik ile eşsiz bir boyutta. Basitçe SoundGate Mik cihazını konuşmacının kıyafetine klipsleyin veya yakınında tutmasını rica edin. Konuşmalar doğruca SoundGate 3 vasıtasıyla hastanın işitme cihazlarına transfer edilir.

TV Adaptör 2

Arkanıza yaslanın, rahatlayın, ve show’un tadını çıkarın.Opsiyonel TV adaptörü 2’yi televizyona bağlayın, ve SoundGate 3 sesi doğruca Cheer’a aktarsın.

Telefon Adaptörü 2

Kablolu telefon kullanan hastalarınızı unutmayın. Opsiyonel bir aksesuar, Telefon Adaptörü 2 kablolu telefonlar ve SoundGate 3 arasında binaural kablosuz bağlantı sağlar, telefonsuz cep telefonu konuşmalarını bile net ve canlı hale getirir.

Iphone ve Android™

Akıllı telefonlar için SoundLink Uygulaması kullanıcılar yeni uygulamamızı alkışlayacaklar. SoundGate 3 ile birlikte yeni SoundLink Uygulaması dinleyicilere ses, program, ve dinleme kaynaklarını iPhone veya Android akıllı telefonlarından değiştirme imkanı verir.

RC-N Uzaktan Kumanda

Tüm Cheer kablosuz cihazlar yeni tasarlanmış RC-N Uzaktan kumanda ile uyumludur. Bu küçük, kullanımı kolay, sağ duyulu program ve ses değişikliği sağlayan şaşırtıcı pil ömrü ile cebe veya çantaya kolayca sığar.

FittingLINK ile Kablosuz Programlama

FittingLINK küçük, hafif bir kablosuz programlama cihazıdır. Fitting seansları esnasında hastanızın ve sizin eforunuzu minimum düzeye indirir. Sadece fleks programlama kablosunu hastanın boynuna yerleştirin ve bilgisayarınızdan EXPRESSfit programını açın. EXPRESSfit kablosuz cihazlara olan bağlantıyı tanıyacak ve fitting seansına her zamanki gibi devam etmenizi sağlayacaktır. Hiçbir kabloya, bilgisayara veya cihaza takılan bağlantı aparatına gerek yok ve böylece tüm dikkatinizi hastanıza verebilirsiniz.

Cheer’ın, kişisel yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Cheer 60, Cheer 40 ve Cheer 20 olarak üç teknoloji seviyesi ve çeşitli modelleri vardır. Hangi Cheer ürününün sizin için doğru olduğunu işitme uzmanınıza danışın.

Paylaş :

Bilgi Talep Formu

Bu ürün ile ilgili bilgi al


Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim