Sonic Enchant

Tüm insanların günlük hayatın zengin seslerinin tadına vardığı bir dünya düşlüyoruz. Sonic Enchant ile her gün sesler daha güzel!

Artık günlük ani durumlar çok daha anlamlı. Daha hatırı sayılır. Daha neşeli.Yeni Celebrate ile hayatı işte böyle yaşayacaksınız.Günlük yaşam tarzınızdaki insanlar için tasarlandı.

Devrim niteliğindeki SoundDNA platformuyla, Enchant seslerin yepyeni bir yöntemle işitilmesini sağlıyor. Güçlü teknolojileriyle otomatik olarak algılayıp işitsel dünyaya adapte oluyor, böylece konuşmayı net, gürültüyü minimum ve sesli etkileşimleri hissedilir biçimde doğal tutuyor.

Smart Compress

Sonic’in ünlü Konuşma Değişkeni İşleme (Speech Variable Processing (SVP)) platformu artık Smart Compress teknolojisiyle daha mükemmel. SmartCompress ile SVP değişen ses ortamlarına inanılmaz bir çeviklik ile karşılık veriyor. Doğal dinleme ortamlarındaki amplifikasyonu doğru şekilde uyguluyor. SmartCompress içerisinde bulunan yeni Konuşma Değişkeni İşleme ile konuşmanın nüansları korunur.

-Konuşma sesleri öncelikle ele alınır.
-SmartCompress zekice gürültüyü algılar ve amplifikasyonu kontrol eder.
-Kelimleri ve sesli ifadeleri daha rahat ve iyi anlayabilmenizi sağlar.

SPİN Yönetimi

Gürültüde Konuşma Yönetim (SPİN) sistemi farklı yönlerdeki konuşma seslerini de algılayan SPİN Yönlülüğü de kapsıyor. SPİN Gürültü Azaltma konuşma aralıklarındaki arka plan seslerini bile algılar. Böylece SPİN Kontrol ile bu seslerin kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz. SPİN birden fazla gürültü baskılama teknolojisinin aynı anda ve koordineli bir şekilde çalışmasını sağlayan bu sayede duymak istediğiniz sesleri vurgulayan, dikkat dağıtıcı sesleri minimum seviyede tutan benzersiz bir sistemdir.

-SPİN Yönlülük
-SPİN Gürültü Baskılama
-SPİN Engage

Genişletilmiş Dinamik Alan

Enchant 100’e özel Genişletilmiş Dinamik Alan (EDR) ani ve şiddetli seslerin net ve berrak bir şekilde işitilmesini sağlar. (Sinema, konser ve canlı performansların tadını çıkartın!)

Tinnitus SoundSupport

Bu özellik Tinnitus sorunu olan hastaların, tinnituslarının kişiselleştirilmiş ses ve amplifasyon uygulaması ile terapisini sağlamaktadır.

SmartMusic

Canlı performanların dingin harmoniklerinin ve gürleyen seslerin tadına varın. Bu özellik müziği size bozulmamış şekilde sunuyor.

Frekans Transferi

Eğer yüksek frekanslı sesleri duymakta zorluk yaşıyorsanız bu özellik o sesleri düşük frekanslara taşıyarak s ve z harfi gibi yüksek frekanslı konuşma seslerini de duymanızı sağlıyor.

Adaptif Feedback İptali

Sofistike adaptif feedback iptali sistemi rahat dinleme sağlamak için feedback’i yok eder.

Binaural Gürültü Baskılama

Yeni kablosuz özelliği dengesiz gürültü ortamında gerekli olan gürültü baskılamayı sağ veya sol işitme cihazına dengeli olarak uygular.

Büyüleyici IP Oranı

Ter, su ve tozu dert etmeyin. Etkileyici IP68 ile müthiş bir toz ve suya karşı koruma sağlar.

Kablosuz Bağlantıların Özgürlüğü

Enchant Dual Radyo Sistemi 2.4GHZ ve NFMI ile yenilikçi ve benzersiz bir kablosuz bağlantı deneyimi sunmaktadır. Enchant ile kablosuz iletişimin tadına varın!

Cep Telefonlarıyla Kablosuz İletişim

Enchant modelleri arada herhangi bir ara cihaza ihtiyacı olmadan cep telefonları ile kablosuz bağlantı kurar.

Ses Kaynaklarıyla Kablosuz İletişim

Enchant modelleri arada herhangi bir ara cihaza ihtiyacı olmadan bluetooth özelliğine sahip tüm bilgisayar, TV ve diğer ses kaynaklarıyla kablosuz bağlantı sunar.

Cep Telefonu Uygulamaları

Enchant modellerini akıllı cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile işitme cihazlarınızın ses değişikliklerini, program değişikliklerini ve tinnitus özelliğini kontrol edebilirsiniz.

İşitme Cihazımı Bul Özelliği

Sonic Enchant işitme cihazınızı kaybettiğinizde korkmanıza gerek yok. Cep telefonunuzdaki SoundLink2 uygulaması ile işitme cihazınızın yerini bulabilirsiniz. İşitme cihazınızın pili bitse dahi uygulama işitme cihazınızın en son sinyal verdiği yerini bulmanızı sağlayacaktır.

IFTTT

Tüm Enchant modelleri, işitme cihazlarını internete bağlayan web tabanlı bir hizmet olan ‘If This Then That’ (IFTTT) ağına bağlanabiliyor. Sonic de bu sistemde bir hizmete sahip. Bu benzersiz özellik sayesinde Sonic Enchant, GO adlı bir hizmet vasıtasıyla IFTTT ağına (www.ifttt.com) bağlanabilir. Bu, kullanıcıların günlük yaşamda kullandıkları cihazları işitme cihazlarına bağlamasına ve kontrol etmelerine olanak tanır. Sonic’in sağladığı GO hizmeti sayesinde Enchant ile yapabileceklerinize bazı örnekler;

Sonic Enchant işitme cihazının pili %10’a düştüğünde sizin tanımlayacağınız bir telefon numarasına SMS bildirimi ile uyarı gelebilir. Örnek Kullanım ; Çocuğunuzun işitme cihazı pilinin bitmek üzere olduğuna dair size SMS gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sonic Enchant işitme cihazı açıldığında veya kapandığında sizin tanımlayacağınız bir telefon numarasına SMS bildirimi ile uyarı gelebilir. Örnek Kullanım ; Çocuğunuz işitme cihazını açtığında veya kapattığında size SMS gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sonic Enchant işitme cihazı sizin belirleyeceğiniz lokasyonlarda otomatik olarak sizin belirleyeceğiniz programa geçebilir. Örnek Kullanım ; Sonic Enchant evinize gittiğinizde 1. programa geçebilir ve işyerinize gittiğinizde 2. programa geçebilir.

Paylaş :

Bilgi Talep Formu

Bu ürün ile ilgili bilgi al


Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim