Sonic Journey

Yola çıkın, başı çekin

Journey’nin gücüyle her türlü ortama atılabilirsiniz.Aşırı işitme kaybı için tasarlanmış olan Journey super power BTE ,sonuna kadar gitmeye hazır.Sonic’in Konuşma değişkeni işleme platformunun gücüyle başlar,güven bağlanabilirlik ve rahatlık kazandırmak için güçlü özellikler ekleyerek devam eder.Journey ile hastalarınızı dışarı gönderin.Yaşadıkları her an zihinlerinde yere edecek.

Konuşmalarda özgüven

Kalabalık bir restoran.Torunlarla bir gezinti.Sokakta gezerken sohpet.Bazı dinleme durumları , eskiden başa çıkamayacakmışsınız gibi gelmiş olabilir ama artık Journey sayesinde hiçbir şeyden geri kalmayacaksınız.Sesleri net ve doğal tutan özellikleri sayesinde Journey ,hastaların her maceraya hazır hissetmesini sağlar

Konuşma bizim önceliğimiz.

Eğer her hastanın üstesinden gelmek istediği bir işitme zorluğu varsa o da konuşmaları anlamaktır ve Journey onları amaca ulaştırıyor.Konuşma Değişkeni İşleme özelliği daha iyi anlaşılırlık için konuşulan sözcüklerdeki i yumuşak nüansları korur.

Hız doğruluğun anahtarıdır.

Konuşma değişkeni işleme özelliği ,gelen sinyali çok hızlı bir şekilde analiz eder ve kazancı ,saniyede binlerce defa hızlıca ayarlar.

Frekans kontrastı ,netliğin anahtarıdır.

Eğer doğruluğun anahtarı hızsa ,netliğin anahtarı da frekans kontrastıdır.

Gürültü ortadan kayboluyor

Çevredeki gürültüyü bastırma özellikleri sayesinde Journey hastaların gerçekten duymak istediğine odaklanmasını sağlar.Journey’deki çeşitli gürültü azaltma stratejileri ,akustik engel ne olursa olsun dinleme konforunu arttırır.

Konuşma Öncelikli Gürültü Baskılama

Konuşmayı çevredeki gürültüden ayırarak konuşmaların daha rahat ve net olmasını sağlar.

Yumuşak Gürültü Baskılama

Bir işitme cihazının temel amacı ,önemli seslerin yükseltilmesi olmasına rağmen istenmeyen ve rahtsız edici gürültülerin yükseltilmesi amaçlar arasında değildir.Bu ,özellikle düşük seviyeli sesler için geçerlidir.Fan vınlaması veya buzdolabı uğuldaması gibi düşük seviyeli seslerin verdiği rahatsızlığı azaltır

Rüzgar Gürültüsü Baskılama

Rüzgar gürültüsü baskılama özelliği,rüzgarın ,mikrofonda bir ‘uğultu’ olmasına engel olarak dışarıda geçirilen vaktin daha keyifli olmasını sağlar.Rüzgar tespit edildiği zaman rüzgar gürültüsü baskılama özelliği ,en düşük frekansları hızlı bir şekilde en iyi yönlü yanıta ayarlar ve anında rahatlık sağlayarak tüm frekanslar boyunca maksimum azaltma uygular.

Yankı Azaltma

Toplantı salonu veya ibadethaneler gibi büyük yerlerde çıkan dolaşma sesini kontrol eder.

Darbe Gürültüsü Baskılama

Yumuşak gürültü veya rüzgar gibi devam eden sesler rahatsız edici olmasına rağmen hastalar , en rahatsızlık vericileri arasında beklenmedik yüksek seslerin yemek takımlarının şıngırdaması veya anahtarların birbirine vurması gibi olduğunu düşünmektedir.Darbe gürültüsü baskılama özelliği önemli konuşma işaretleri içerebilen başka girdileri değiştirmeksizin beklenmedik bir sesi tespit edip bastırır.Sonuç olarak ,konuşma anlaşılırlığından ödün vermeden gelişmiş dinleme konforu sağlanır.

Adaptif Feedback İptal Edici

Fedbacke sebep olan sinyallere saldırır ve bu sayede çok tiz ıslıkları duymazsınız

Her ortamda özgüven

Journey’de ,diğer işitme ortamları için de hazırlanmış özellikleri vardır., nerede olursanız olun işitmenin keyfine varmak için ufkunuzu genişletmenizi sağlar

Çevre Sınıflandırması

Her iki kulağa da gelen sesleri otomatik olarak analiz eder ve bu durumda özellikleri ve yükseltmeyi en iyi şekilde duymanıza yardımcı olacak şekilde ayarlar.

Üniversal Ortam

Üniversal ortam ,her ortam kategorisinde konuşmaya belirli bir öncelik verir.

Sınıf Devreli ortam

Endüksiyon devresiyle donatılmış sınıflar ,amfiler,galerileri ve tiyatrolar için ideal olan sınıf devreli ortam ,hastaların dersleri keşfetmesini ve isteklerine göre konuşmalara dahil olabilmelerini sağlar.

Doğru yere giden frekans

Sınırlı yüksek frekanslı koklea fonksiyonu olan hastalar için özel olarak tasarlanmış bir özellik olan frekans transferi ,yüksek frekanslı girdileri sıkıştırıp daha iyi işitmeli frekanslara kaydırır.Sonuç ,konuşma konuşma işaretlerinin genel işitilebilirliğini iyileştirir.

LED Görsel Göstergesi

Ebeveynlere veya bakıcılara pil ömrünü, ses veya program değişikliklerini onaylamak için kolay bir yöntem sunar.

Modern Dünyaya Bağlanın

Journey’e aksesuar ekleyin ve hastaların günlük işitme deneyimlerini bir adım öteye götürmelerini sağlayın. Bu bağlantı kolaylıkları ,günümüz modern yaşantısının keyifli ve sorunsuz hale getirir.

Soundgate 3

Soundgate 3 ,hareketin başladığı yerdir.Bağlantı aksesuarlarının merkezi olan küçük cihaz Journey’i cep telefonları,müzik çalarlar,PC’ler vb gibi bluetooth cihazlara bağlar.

İphone ve Android akıllı telefonları için Soundlink uygulaması

Soundgate 3 ile birlikte soundlink uygulaması ,dinleyicilerin sesi,programları ve dinleme kaynaklarını iPhone veya Android akıllı telefonlarından değiştirmelerini sağlar.

Soundgate Mic

Yeni Soundgate Mic sayesinde hastalar kendileri ile duymak istedikleri kişi arasındaki boşluğu kapatabilir. Soundgate Mic’i uzaktaki konuşmacı veya ses kaynağı üzerine takmanız yeterli.Sonrasında sinyal soundgate 3 üzerinden doğrudan hastanın işitme cihazlarına gidecek.

TV adaptörü 2 ve Telefon Adaptörü 2

Hiçbir çağrıyı veya en sevdiğiniz dizideki hiç bir repliği kaçırmayın.TV adaptörü 2 ve telefon adaptörü 2 ,bir televizyondan veya sabit hatlı telefondan soundgate 3 aracılığıyla ses aktarımı yapar.;ses doğrudan hastanın işitme cihazlarında çalar.

RC-N Remote Control

Düşük güç tüketimi ve hissetmesi daha kolay kontrolleri sayesinde yeni tasarlanmış RC-N uzaktan kumanda ,kolay gizli program ve ses değişiklikleri için cebe veya cüzdana sığabilir.Artık işitme cihazları üzerindeki küçük düğmelerle uğraşmaya son.

Journey’in, kişisel yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Journey 80 ve Journey 40 olarak iki teknoloji seviyesi ve çeşitli modelleri vardır. Hangi Journey ürününün sizin için doğru olduğunu işitme uzmanınıza danışın.

Paylaş :

Bilgi Talep Formu

Bu ürün ile ilgili bilgi al


Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim