İzmir işitme cihazı, kulak cihazları, işitme cihazı fiyatları

Dual İşitme olarak müşterilerimize İzmir ve çevresinde işitme cihazı (kulak cihazı) hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bir kişinin sesleri daha iyi duymasını, konuşulanları anlamlandırabilmesini ve kolay şekilde anlamasını sağlayan, iletişim konusunda kişileri bir üst noktaya taşıyan işitme cihazları ya da diğer ismiyle kulak cihazları, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle işitme konusunda problem yaşayan kişilerin rağbet gösterdiği, kişilerin insani ilişkilerinde daha rahat ve konforlu olmasına katkıda bulunan işitme cihazları, kişilerin hayatında büyük fark yaratıyor. İzmir ve çevresinde işitme cihazı satın almayı düşünen kişiler de "İzmir işitme cihazı", "İzmir kulak cihazı" ve "İzmir işitme cihazı fiyatları" gibi araştırmalar yapıyor.

Kişilerin işitme problemlerinin ilaç ya da ameliyat gibi seçeneklerle düzelme ihtimalinin olmadığı ya da ameliyat edilmesi halinde ciddi sorunlarla karşı karşıya kalınabileceği durumlarda işitme cihazlarına başvuruluyor. Kişilerin yaşadığı işitme kaybının yanı sıra orta kulak sorunlarında da tercih edilen işitme cihazları, kişilerin taleplerini en üst seviyeden karşılıyor.

İşitme cihazları ses sinyallerini elektrik sinyaline çevirip, işlemcide işler ve doğal sese en yakın sesi oluşturarak kişiye iletme prensibine dayanıyor. İşitme cihazları mikrofon, amplifikatör ve hoparlör olmak üzere 3 parçadan oluşuyor. Mikrofon, dış ortamdaki sesleri alarak amplifikatöre iletiyor. Amplifikatör, mikrofondan gelen sesleri işleyerek kişinin anlayabileceği hale getiriyor. Yükseltilen ses dalgaları hoparlörler ile kulağa iletiliyor ve böylece kişinin duyması sağlanıyor. İşitme cihazları ile kişinin işitme kaybı ilerlemiyor ya da gerilemiyor. İşitme cihazları kişinin daha iyi duymasını ve hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

İzmir işitme cihazı, kulak cihazları, işitme cihazı fiyatları

İşitme cihazı avantajları

Dijital işitme cihazları, içinde bulunan çip sayesinde aldığı bütün sesleri dijitale çevirir, böylece işitme kaybı ne derece olursa olsun kişinin duyması sağlanabilir.
Dijital işitme cihazları ile kişiyi rahatsız etmesi muhtemel ses seviyeleri belirlenerek maksimum ses ayarı yapılabilir, böylece kişiler yüksek şiddetteki seslerden rahatsız olmaz.
Dijital işitme cihazı çiplerine farklı algoritmalar yüklenebilmesi, kişiye en uygun ses karakterinin yakalanabilmesinde rol oynar.
Dijital işitme cihazlarına kablosuz bağlantılar sayesinde farklı cihazlarla bağlanabilir, böylece kişi işitme cihazlarını daha verimli şekilde kullanabilir.
Dijital işitme cihazlarının gürültü engelleme özelliği bulunmaktadır. Bu durum, kişinin gürültüden daha az rahatsız olması sağlar.

İzmir işitme cihazı, kulak cihazları, işitme cihazı fiyatları

İzmir işitme cihazı

Kişilerin işitme cihazı satın almadan önce işitme cihazını mutlaka denemesi, işitme cihazı satın alacakları firmanın personelleriyle detaylı şekilde görüşmesi, aklına takılan sorulara yanıt alması ve kendisine en uygun kulaklığı seçmesi, cihazdan elde edeceği verimi de maksimuma çıkarmaktadır. İşitme cihazının seçilme sürecinde kişinin işitme kaybının derecesi, işitme kaybının frekansları, kişinin konuşmaları anlama derecesi ve kulaktaki hastalığın önemi dikkate alınmaktadır. Kişilerin tercihleri de işitme cihazının seçilmesi sürecinde önem kazanmaktadır. Eğer hastanın iki kulağında da problem var ise, yapılacak analiz sonrasında hangi kulağa işitme cihazı takılacağına karar verilir. Eğer kişinin tek kulağında rahatsızlık varsa, işitme cihazı bu kulağa takılmaktadır. 

İşitme cihazı kullanmaya başlayan kişilerin de belirli bir süre alışma dönemi başlamaktadır. Bu alışma dönemi kişilerin işitme kaybının durumuna, ne kadar süredir işitme kaybı yaşadığına göre değişmektedir. Genel olarak kişiler 1 ay civarında bir sürede işitme cihazlarına alışabilmektedir. Kişilerin uzun süredir duymadığı sesler (Öksürme, kapı zili, kuş sesi vs.) kişileri ilk süreçte rahatsız edebilmektedir. Kişilerin bu nedenle bu sürece alışmaya çalışması, işitme cihazlarına en kısa sürede uyum sağlayabilmesine yardımcı olmaktadır.

Dual İşitme olarak müşterilerimize Sonic Radiant, Sonic Enchant, Sonic Captivate, Sonic Trek, Sonic Pep, Sonic Cheer ve Sonic Journey model dijital işitme cihazı ürünlerimizi sunmaya devam ediyor, müşterilerimizin taleplerini en üst seviyeden karşılıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında filtre, pil, temizlik ürünü, tıkaç, kulak kalıbı, ürün montajı ve tamiri gibi birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Siz de Dual İşitme firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından işitme cihazı ürünleri satın alabilir, işitme cihazınızdaki problemlerin tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir işitme cihazı, kulak cihazları, işitme cihazı fiyatları

İzmir işitme cihazı - kulak cihazı fiyatları

İzmir ve çevresinde işitme cihazı (kulak cihazı) satın almayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında da İzmir işitme cihazı fiyatları ve İzmir işitme cihazı ücretleri yer alıyor. İzmir işitme cihazı fiyatları ve İzmir işitme cihazı ücretleri, müşterilerin taleplerine, beklentilerine, ürün modeline ve ürün sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Siz de İzmir işitme cihazı fiyatları ve İzmir işitme cihazı ücretleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, İzmir işitme cihazı fiyatları ve İzmir işitme cihazı ücretlerini öğrenebilir ve merak ettiğiniz ürünlerle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Siz de İzmir işitme cihazı, kulak cihazları, İzmir işitme cihazı fiyatları için hemen arayın.

Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim